AvRiL RoCk FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvRiL RoCk FaN

TüRkİyE'nİn AvRiL RoCk FaNı

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Adminlere Duyurular!

2 posters
YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
KURUCU ADMİN
KURUCU ADMİN

Kadın

Adminlere Duyurular! Empty
MesajKonu: Adminlere Duyurular!   Adminlere Duyurular! EmptyPtsi Ara. 31, 2007 5:48 pm

Evet meslek taşlarım,sizlere bazı duyurularda bulunacağım...

-Her zaman yardım sever olmalısınız(Yardım sever olduğunuzu biliyorum ama genede söylüyorum,bilginin fazlası zarar değil.)

-Kesinlikle siteye katkınız olmalı(Katkınızın olması sizin için yararlı olabilir.)

-Ayrıca tecrübeniz olmalı(Bazı site işlerinde bu tecrübenizden yararlanabilirsiniz.)

-Her zaman yeniliklere açık olmalısınız(Yenilikler sizleri yükseklere çıkarır)

-Üyelere ve moderatörlere takıldıkları konularda yardım etmelisiniz.(Bu yardımlarınız her üyenin gözü önünde bulunacaktır.Bir gün onlarda size yardım edeceklerdir.)

-Eğer bir yerde bir üyenin forum kurallarına uymayan bir cevabını görürseniz,o mesajı düzeltiniz.Ama altına "Edit:....." türünden yazınız.(O zaman o üyenin yanlışını göremeyiz.Yanlışını görmek bizim için çok önemlidir.)

-Son olarak sitemizde yanlış gördüğünüz şeyleri düzeltebilirsiniz.Bunun için size Berna(Ben) kızmayacaktır.(Çünkü Berna'nın kalp kıracak gücü yoktur.)

Not:Eğer bu duyurunun size karşı bir emir olduğunu düşünüyorsanız,lütfen açık açık söyleyiniz...
https://avrilromanalavigne.yetkin-forum.com
édavrilavigné
AVRİL'A HAYRAN
AVRİL'A HAYRAN
édavrilavigné

Kadın

MesajKonu: Geri: Adminlere Duyurular!   Adminlere Duyurular! EmptyPtsi Ara. 31, 2007 7:12 pm

Yhoo öle sanmıorum sonuöta bunlar keyfi şeyler değil hepside çok doğru saol cnm çok güsel yhapmıssn dediklerinin hepsine uyucam emin olablirsn Smile
KURUCU ADMİN
KURUCU ADMİN

Kadın

MesajKonu: Geri: Adminlere Duyurular!   Adminlere Duyurular! EmptyPtsi Ara. 31, 2007 7:20 pm

Aaa sakın yanlış anlamayın yaa ben uyduğunuzu biliyorum ama genede yazayım dedim... Rolling Eyes
édavrilavigné
AVRİL'A HAYRAN
AVRİL'A HAYRAN
édavrilavigné

Kadın

MesajKonu: Geri: Adminlere Duyurular!   Adminlere Duyurular! EmptyPtsi Ara. 31, 2007 10:14 pm

Yok cnm anlamayz nyse ben şu dergi hakkında konuşcaktm yha degi yapıcazda onun için çok kişi gerekmio mu üye sayımız şu anda az yha biraz daha fzla olunca mı yhapmaya başlasak
KURUCU ADMİN
KURUCU ADMİN

Kadın

MesajKonu: Geri: Adminlere Duyurular!   Adminlere Duyurular! EmptyÇarş. Ocak 02, 2008 2:30 pm

Zaten cnm ben burayada o konuyla ilgili bir başlık açmayı düşünüyorum yani ama editör olmayı istemeyen adminler başka yerlere verilecek...Yani illa editör olmaz şart değil...Bir çok bölümümüz var zaten olmassa herkese paylaştırırız...

Adminlere Duyurular!
1 sayfadaki 1 sayfası