AvRiL RoCk FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvRiL RoCk FaN

TüRkİyE'nİn AvRiL RoCk FaNı

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ADMİN DUYURUSU!

YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
KURUCU ADMİN
KURUCU ADMİN
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*

Kadın

ADMİN DUYURUSU! Empty
MesajKonu: ADMİN DUYURUSU!   ADMİN DUYURUSU! EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 3:25 pm

Eveet.Gamze ve bi tek ben admin olduğumuz için şu an sadece Gamze'ye duyuru yapacağım...Belki 3. adminimizde gelebilir... Very Happy

-Her zaman yardım sever olmalısınız(Yardım sever olduğunuzu biliyorum ama genede söylüyorum,bilginin fazlası zarar değil.)

-Kesinlikle siteye katkınız olmalı(Katkınızın olması sizin için yararlı olabilir.)

-Ayrıca tecrübeniz olmalı(Bazı site işlerinde bu tecrübenizden yararlanabilirsiniz.)

-Her zaman yeniliklere açık olmalısınız(Yenilikler sizleri yükseklere çıkarır)

-Üyelere ve moderatörlere takıldıkları konularda yardım etmelisiniz.(Bu yardımlarınız her üyenin gözü önünde bulunacaktır.Bir gün onlarda size yardım edeceklerdir.)

-Eğer bir yerde bir üyenin forum kurallarına uymayan bir cevabını görürseniz,o mesajı düzeltiniz.Ama altına "Edit:....." türünden yazınız.(O zaman o üyenin yanlışını göremeyiz.Yanlışını görmek bizim için çok önemlidir.)

-Son olarak sitemizde yanlış gördüğünüz şeyleri düzeltebilirsiniz.Bunun için size Berna(Ben) kızmayacaktır.(Çünkü Berna'nın kalp kıracak gücü yoktur.)

Not:Eğer bu duyurunun size karşı bir emir olduğunu düşünüyorsanız,lütfen açık açık söyleyiniz...
https://avrilromanalavigne.yetkin-forum.com

ADMİN DUYURUSU!
1 sayfadaki 1 sayfası