AvRiL RoCk FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvRiL RoCk FaN

TüRkİyE'nİn AvRiL RoCk FaNı

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

AVRİL'IN MEKTUBU

YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
KURUCU ADMİN
KURUCU ADMİN
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*

Kadın

AVRİL'IN MEKTUBU Empty
MesajKonu: AVRİL'IN MEKTUBU   AVRİL'IN MEKTUBU EmptyPerş. Haz. 12, 2008 1:06 pm

Hello everyone!

So here we are.....my new record is out! I can't believe it. I am soexcited. It's crazy. I hope that you all LOVE it. I can't wait to tourit, it's gonna be fun.

Last week i was in NYC doing SNL, Letterman, Regis and Kelly, TRL,Fuse and much more. I had a CD release party with a hot pink carpet(instead of a red carpet) It was so much fun!

Before my trip to NYC, i did promo in Europe: Paris, London, and Germany. Thanks to all the fans that came to the shows.

This coming Tuesday I head to Asia for 2 weeks- going to Tokyo, Hong Kong, and then Australia.

This is a very exciting time for me. Thanks to everyone who supports me in what i do. I am so thankful for all of you.

Also, with all the press that's been out with my new album, I wantedto clear up a couple of things again. I didn't say anything mean aboutBritney in rehab. I only wish her well. My words were misused.

And all the reports on me buying a new house, that is supposedly Travis Barker's, is FALSE as well.

Peace
Avril

Çevirisi:

herkese merhaba!

işte burdayız..yeni albümüm çıktı! buna inanamıyorum. çok heyecanlıyım. bu deli gibi birşey. umuyorumki hepiniz bunu beğenirsiniz. tura çıkmak için sabırsızlanıyorum çok heyecanlı olacak.

geçen hafta SNL için New York'taydım. Letterman, Regis and Kelly, TRL, Fuse ve daha fazlası.sıcak pembe bir halı üzerinde (kırmızı bir halının yerine) CD piyasaya çıktı partisi verdim. çok eğlenceliydi!

New York'a gitmeden önce Avrupada promosyon yaptım. Paris, Londra ve Almanya.Konserlere gelen tüm hayranlara çok teşekkürler.

Önümüzdeki salı 2 haftalığına asyaya tokyo hong-kong ve avustralya'ya gidiyorum.
Bu benim için çok heyecanlı. beni yaptığım işte destekleyen herkese çok teşekkürler. hepiniz için çok olumluyum.

Ayrıca yeni albümümle ilgili haber yapan basınla ilgili birkaç şeyi düzeltmek istiyorum. Britney'in rehabilitasyonuyla ilgili hiçbirşey söylemedim. Sadece iyi olmasını diliyorum. sözlerim yanlış kullanıldı.

Ve bana yeni ev alındığıyla ilgili, o ev kesinlikle TRAVIS BARKER'a aittir

Barış

Avril

AVRİL'IN MEKTUBU
1 sayfadaki 1 sayfası